Adres: Jastrzębie-Zdrój, ul. Mazowiecka 12

O nas

O nas

Zaufaj Najlepszym Księgowym

Kancelaria Podatkowa ANDRIA  to zespół doświadczonych i zaangażowanych ekspertek, które oferują kompleksowe usługi rachunkowe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, średnie przedsiębiorstwo czy jesteś samozatrudniony, zapewniamy wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć sukces.

Nasz wykwalifikowany zespół zapewni Ci nie tylko dokładne prowadzenie ksiąg rachunkowych, optymalizację kosztów i efektywne planowanie finansowe. Dzięki naszemu dogłębnemu rozumieniu przepisów podatkowych i praktyk biznesowych, zyskasz pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach.

Przykładamy dużą wagę do terminowości i rzetelności w naszej pracy. Nasza Kancelaria korzysta z nowoczesnych narzędzi i oprogramowania, co pozwala nam na szybką i efektywną obsługę klientów. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokoju i czasu na rozwijanie swojego biznesu, wiedząc, że sprawy rachunkowe są perfekcyjnie załatwione.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na bezpłatne konsultacje. Przedstawimy Ci nasze usługi w sposób dostosowany do Twojej branży i zaproponujemy rozwiązania, które będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Nie trać czasu na uciążliwe rachunki - zrób krok naprzód i powierz je profesjonalistom z Kancelarii Podatkowej ANDRIA!

Pasję do ludzi i liczb zamieniamy na deklaracje, dzięki czemu możesz czuć się zaopiekowana/y i bezpieczna/y w niełatwym dziś świecie podatków.

Kancelaria Podatkowa ANDRIA założona została przez księgową z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w księgowości, z doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg oraz organizacji działów rachunkowości firm produkcyjnych oraz usługowych.

Posiada ukończone liczne szkolenia, studnia magisterskie z rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach a także podypolomowe - doradztwo podatkowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Master of Busineness Administration w Wyższej Szkole Biznesu z siedzibą w Nowym Sączu pozwalają dać wiarę w wysokie kompetencję i merytoryczne przygotowanie do wykonywanych działań.

Przez cały okres działalności stworzony został najlepszy zespół ludzi tworzący serce Kancelarii Podatkowej ANDRIA!!

Trzy optimistyczne kadrowe - Iwona, Milena, Joanna, dwie wysokowyspecjalizowane księgowe - Magda oraz Kasia, dwie szybkie asystentki księgowe - Sabrina oraz Basia oraz przebojowa, wesoła jednocześnie stanowcza i asertywna obsługa sekretariatu prowadzonego przez Agatę tworzą zespół - ZESPÓŁ MARZEŃ!!!

Zapraszamy do skorzystania z usług !!!